Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
SB-4155
Login to see prices| SKU | SB-4155 |
| UPC/Barcode | 8904424101416 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4136
Login to see prices| SKU | SB-4136 |
| UPC/Barcode | 8904424101225 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4135
Login to see prices| SKU | SB-4135 |
| UPC/Barcode | 8904424103342 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 11 * 9.5 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magnetic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4117
Login to see prices| SKU | SB-4117 |
| UPC/Barcode | 8904424103298 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4098
Login to see prices| SKU | SB-4098 |
| UPC/Barcode | 8904424100914 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4079
Login to see prices| SKU | SB-4079 |
| UPC/Barcode | 8904424103236 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4060
Login to see prices| SKU | SB-4060 |
| UPC/Barcode | 8904424100587 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4041
Login to see prices| SKU | SB-4041 |
| UPC/Barcode | 8904424100396 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4022
Login to see prices| SKU | SB-4022 |
| UPC/Barcode | 8904424100211 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4003
Login to see prices| SKU | SB-4003 |
| UPC/Barcode | 8904424100020 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 8 * 9 * 3 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket on flap, 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Zippered main compartment. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Inch Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rigel
Login to see prices| SKU | SB-3110 |
| UPC/Barcode | 8906119746001 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 8.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket and 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Lilac
Login to see prices| SKU | SB-3085 |
| UPC/Barcode | 8906119745769 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 7 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket, 1 slip pocket with snap closure in front & 1 slip pocket with snap closure at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Plum
Login to see prices| SKU | SB-3067 |
| UPC/Barcode | 8906119745585 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 7 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket, 1 slip pocket with snap closure in front & 1 slip pocket with snap closure at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Taffy
Login to see prices| SKU | SB-3022 |
| UPC/Barcode | 8906119745141 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 7 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket, 1 slip pocket with snap closure in front & 1 slip pocket with snap closure at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rigel
Login to see prices| SKU | SB-3110 |
| UPC/Barcode | 8906119746001 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 8.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket and 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...