Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Rapturous Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2442 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 10.5 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bewitching Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2441 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ephemeral Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2433 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Effervescent Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2432 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 9.5 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ebullience Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2431 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Indiberry Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2430 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bucolic Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2429 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 12 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Orchid Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2423 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Heliotrope Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2422 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Traipse Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2421 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Lavender Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2420 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 19 W x 8.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Periwinkle Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2419 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mulberry Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2418 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Felicity Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2434 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Refined Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2341 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...