Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Quinn Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2477 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Raktab Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2494 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Roundabout Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2461 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Effervescent Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2432 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 9.5 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ebullience Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2431 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Indiberry Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2430 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bucolic Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2429 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 12 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Felicity Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2434 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ephemeral Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2433 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pandora Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2488 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Paisley Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2492 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 10.25 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Onism Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2489 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Poppy Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2490 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dérive Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2491 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 20 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Briar Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2464 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 10.75 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...