Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Juniper Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2463 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Fete Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2462 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 17.75 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Roundabout Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2461 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Legacie Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2459 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 13 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Gala Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2458 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aulora Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2457 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Calliope Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2456 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Colbie Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2455 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Primrose Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2449 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Haven Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2448 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bay Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2447 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Furlough Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2446 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Kara Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2445 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Jovial Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2444 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18.5 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amyyra Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2443 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12.25 H x 17 W x 4.25 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...