Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Onism Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2489 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pandora Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2488 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Tatum Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2481 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Seraphina Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2480 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Tabitha Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2479 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13(9.5) H x 8.5 W x D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Renata Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2478 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Quinn Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2477 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Meraki Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2476 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 14.5 W x4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Felicity Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2475 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Candice Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2474 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.25 H x 9.5 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Elina Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2473 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 20 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bonita Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2472 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cadence Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2471 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Clementine Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2465 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Briar Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2464 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 10.75 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...