Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Black
Login to see prices| SKU | SB-2605 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cola
Login to see prices| SKU | SB-2604 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Gold
Login to see prices| SKU | SB-2602 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Rose Gold
Login to see prices| SKU | SB-2601 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Silver
Login to see prices| SKU | SB-2603 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Deer
Login to see prices| SKU | SB-2606 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Leopard
Login to see prices| SKU | SB-2608 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Python
Login to see prices| SKU | SB-2607 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Specifications | 2 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 8 Credit Card Slots and 2 Bill pockets. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Millennium Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2497 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 20 W x 7.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Orchid Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2423 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Periwinkle Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2419 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Heliotrope Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2422 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mulberry Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2418 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Traipse Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2421 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Gala Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2458 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...