Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
SB-2363
Login to see prices| SKU | SB-2363 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Pozitive Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2065 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Constellation 1
Login to see prices| SKU | SB-2344 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Utility compartment with Zipper Closure, |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Constellation 2
Login to see prices| SKU | SB-2345 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Utility compartment with Zipper Closure, |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Merlot
Login to see prices| SKU | SB-2350 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Porcelain
Login to see prices| SKU | SB-2348 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Slate
Login to see prices| SKU | SB-2349 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Triangular Fusion
Login to see prices| SKU | SB-2629 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 x 4 Inch |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | Magnetic Closure |
Aureole
Login to see prices| SKU | SB-2626 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 x 4 Inch |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | Magnetic Closure |
Geometric
Login to see prices| SKU | SB-2627 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 x 4 Inch |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | Magnetic Closure |
Mandala – 2
Login to see prices| SKU | SB-2630 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 x 4 Inch |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | Magnetic Closure |
Mustard
Login to see prices| SKU | SB-2609 |
| Material | Cotton Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 x 4 Inch |
| Specifications | 3 – Open compartments, 1 Zipped compartment, 3 Credit Card Slots, 1 ID Card Slot and 1 Bill pocket. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | Button Closure |
Black
Login to see prices| SKU | SB-2614 |
| Material | Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 x 4 Inch |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...