Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
SB-2357
Login to see prices| SKU | SB-2357 |
| UPC/Barcode | 8904424103458 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 8.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 3 Slip Pockets |
| Utility (Inside) | 1 Zip Pocket & 1 Slip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2356
Login to see prices| SKU | SB-2356 |
| UPC/Barcode | 8904424103441 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 8.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 3 Slip Pockets |
| Utility (Inside) | 1 Zip Pocket & 1 Slip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2354
Login to see prices| SKU | SB-2354 |
| UPC/Barcode | 8904424103427 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 8.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 3 Slip Pockets |
| Utility (Inside) | 1 Zip Pocket & 1 Slip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Limerence
Login to see prices| SKU | SB-2407 |
| UPC/Barcode | |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 16 W x 4 D |
| Utility (Outside) | |
| Utility (Inside) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | |
| Closure | YKK Zipper |
SB-2363
Login to see prices| SKU | SB-2363 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2362
Login to see prices| SKU | SB-2362 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2361
Login to see prices| SKU | SB-2361 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2360
Login to see prices| SKU | SB-2360 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Convertible
Login to see prices| SKU | SB-2129 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 16.5 W x 6 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Aaron
Login to see prices| SKU | SB-2351 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 8.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Front slip on pocket with closure, 2 Side Pockets, Inside Zipper Pocket, 2 Slip on Pocket |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Merlot
Login to see prices| SKU | SB-2350 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Slate
Login to see prices| SKU | SB-2349 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Porcelain
Login to see prices| SKU | SB-2348 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Main Compartment with Zipper, Concealed Carry Pockets at Back |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Constellation 2
Login to see prices| SKU | SB-2345 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Utility compartment with Zipper Closure, |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Constellation 1
Login to see prices| SKU | SB-2344 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Specfications | Utility compartment with Zipper Closure, |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Load more products
Loading...