Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Raffle/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2052-A |
| UPC/Barcode | 8906119747497 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Raffle/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2052-C |
| UPC/Barcode | 8906119747510 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Raktab
Login to see prices| SKU | SB-2494 |
| UPC/Barcode | 8906119744069 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ AdJ. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rapturous
Login to see prices| SKU | SB-2442 |
| UPC/Barcode | 8906119743550 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 10.5 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rasin
Login to see prices| SKU | SB-3013 |
| UPC/Barcode | 8906119745059 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 11.5 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Raspberry
Login to see prices| SKU | SB-3055 |
| UPC/Barcode | 8906119745479 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Redwood
Login to see prices| SKU | SB-3063 |
| UPC/Barcode | 8906119745547 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 8 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magenetic closure in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Renata
Login to see prices| SKU | SB-2478 |
| UPC/Barcode | 8906119743901 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 11 W x 4.5 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rialto
Login to see prices| SKU | SB-3023 |
| UPC/Barcode | 8906119745158 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | Front flap with magnetic closure and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ricktab
Login to see prices| SKU | SB-2495 |
| UPC/Barcode | 8906119744076 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11.5 W |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rigel
Login to see prices| SKU | SB-3110 |
| UPC/Barcode | 8906119746001 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 8.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket and 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rose Gold
Login to see prices| SKU | SB-3405 |
| UPC/Barcode | 8906119746957 |
| Material | Leather and Hair on |
| Size (in inches) | 12.25 H x 17.50 W x 4.50 D |
| Utility (Outside) | Genuine cowhide with acid wash/print. |
| Utility (Inside) | 1 Laptop compartment, 1 partition with zip, 2 slip pockets & 1 zip pocket with leather detailing. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 8″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rose Gold
Login to see prices| SKU | SB-3414 |
| UPC/Barcode | 8906119747046 |
| Material | Leather and Hair on |
| Size (in inches) | 10 H x 10 W x 3 D |
| Utility (Outside) | Leather fringes & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Zip pocket and 1 slip pocket with leather detailing. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rose Gold
Login to see prices| SKU | SB-3423 |
| UPC/Barcode | 8906119747138 |
| Material | Leather and Hair on |
| Size (in inches) | 10.50 H x 22 W x 5.50 D |
| Utility (Outside) | Leather Fringes. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Zip pocket and 2 slip pocket with leather detailing. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 8″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Rose Gold
Login to see prices| SKU | SB-3432 |
| UPC/Barcode | 8906119747220 |
| Material | Leather and Hair on |
| Size (in inches) | 8 H x 8 W x 3 D |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...