Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Goodwave/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2055-A |
| UPC/Barcode | 8906119747619 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ryan/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2054-C |
| UPC/Barcode | 8906119747596 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ryan/Black
Login to see prices| SKU | SB-2054-B |
| UPC/Barcode | 8906119747589 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ryan/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2054-A |
| UPC/Barcode | 8906119747572 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ouzzo/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2053-C |
| UPC/Barcode | 8906119747558 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 15 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ouzzo/Black
Login to see prices| SKU | SB-2053-B |
| UPC/Barcode | 8906119747541 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 15 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ouzzo/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2053-A |
| UPC/Barcode | 8906119747534 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 15 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Raffle/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2052-C |
| UPC/Barcode | 8906119747510 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Raffle/Black
Login to see prices| SKU | SB-2052-B |
| UPC/Barcode | 8906119747503 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Raffle/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2052-A |
| UPC/Barcode | 8906119747497 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Eqeuliene/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2051-C |
| UPC/Barcode | 8906119747473 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Eqeuliene/Black
Login to see prices| SKU | SB-2051-B |
| UPC/Barcode | 8906119747466 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Eqeuliene/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2051-A |
| UPC/Barcode | 8906119747459 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Sty Gear/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2050-C |
| UPC/Barcode | 8906119747435 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with snap closure in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Sty Gear/Black
Login to see prices| SKU | SB-2050-B |
| UPC/Barcode | 8906119747428 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with snap closure in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...