Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Mozzoline/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2061-A |
| UPC/Barcode | 8906119747855 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket with flap, 1 Key hanger & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Serene Tone/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2059-C |
| UPC/Barcode | 8906119747794 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Serene Tone/Black
Login to see prices| SKU | SB-2059-B |
| UPC/Barcode | 8906119747787 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Serene Tone/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2059-A |
| UPC/Barcode | 8906119747770 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Lady First/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2058-C |
| UPC/Barcode | 8906119747756 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Lady First/Black
Login to see prices| SKU | SB-2058-B |
| UPC/Barcode | 8906119747749 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Lady First/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2058-A |
| UPC/Barcode | 8906119747732 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Leffis/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2057-C |
| UPC/Barcode | 8906119747718 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Leffis/Black
Login to see prices| SKU | SB-2057-B |
| UPC/Barcode | 8906119747701 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Leffis/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2057-A |
| UPC/Barcode | 8906119747695 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Vendywow/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2056-C |
| UPC/Barcode | 8906119747671 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | Leather handles with rope |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 9″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Vendywow/Black
Login to see prices| SKU | SB-2056-B |
| UPC/Barcode | 8906119747664 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | Leather handles with rope |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 9″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Vendywow/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2056-A |
| UPC/Barcode | 8906119747657 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | Leather handles with rope |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 9″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Goodwave/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2055-C |
| UPC/Barcode | 8906119747633 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Goodwave/Black
Login to see prices| SKU | SB-2055-B |
| UPC/Barcode | 8906119747626 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...