Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Mayliss/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2067-C |
| UPC/Barcode | 8906119748111 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 12.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Mayliss/Black
Login to see prices| SKU | SB-2067-B |
| UPC/Barcode | 8906119748104 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 12.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Mayliss/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2067-A |
| UPC/Barcode | 8906119748098 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 12.5 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Pozitive/Black
Login to see prices| SKU | SB-2065-B |
| UPC/Barcode | 8906119748029 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | Flap with magetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Pozitive/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2065-A |
| UPC/Barcode | 8906119748012 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Utility (Outside) | Flap with magetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Elprine I/Black
Login to see prices| SKU | SB-2064-B |
| UPC/Barcode | 8906119747985 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 10.5 W |
| Utility (Outside) | Flap with magetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Elprine I/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2064-A |
| UPC/Barcode | 8906119747978 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 10.5 W |
| Utility (Outside) | Flap with magetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ciao/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2063-C |
| UPC/Barcode | 8906119747954 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with snap closure in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ciao/Black
Login to see prices| SKU | SB-2063-B |
| UPC/Barcode | 8906119747947 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with snap closure in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ciao/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2063-A |
| UPC/Barcode | 8906119747930 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with snap closure in front & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bedazzled/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2062-C |
| UPC/Barcode | 8906119747916 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bedazzled/Black
Login to see prices| SKU | SB-2062-B |
| UPC/Barcode | 8906119747909 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bedazzled/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2062-A |
| UPC/Barcode | 8906119747893 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Mozzoline/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2061-C |
| UPC/Barcode | 8906119747879 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket with flap, 1 Key hanger & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Mozzoline/Black
Login to see prices| SKU | SB-2061-B |
| UPC/Barcode | 8906119747862 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 12 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket with flap, 1 Key hanger & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...