Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Ecstasy
Login to see prices| SKU | SB-3024 |
| UPC/Barcode | 8906119745165 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Utility (Outside) | Zippered main compartment. |
| Utility (Inside) | N/A |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6.5″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Effervescent
Login to see prices| SKU | SB-2432 |
| UPC/Barcode | 8906119743451 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 9.5 W x D |
| Utility (Outside) | Easy to carry leather wrist strap. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Elina
Login to see prices| SKU | SB-2473 |
| UPC/Barcode | 8906119743857 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket on side & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Emily
Login to see prices| SKU | SB-3001 |
| UPC/Barcode | 8906119744939 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ephemeral
Login to see prices| SKU | SB-2433 |
| UPC/Barcode | 8906119743468 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 18 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket on side & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Fandango
Login to see prices| SKU | SB-3071 |
| UPC/Barcode | 8906119745622 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | Dual Concelaed Zipper pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Fawn
Login to see prices| SKU | SB-3052 |
| UPC/Barcode | 8906119745448 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 16 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket with snap closure in front and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | 6.5″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Felicity
Login to see prices| SKU | SB-2475 |
| UPC/Barcode | 8906119743871 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 11 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Fern
Login to see prices| SKU | SB-3037 |
| UPC/Barcode | 8906119745295 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Festivity
Login to see prices| SKU | SB-2460 |
| UPC/Barcode | 8906119743727 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 18 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket on side & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Fetch
Login to see prices| SKU | SB-2498 |
| UPC/Barcode | 8906119744106 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14.25 H x 16 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Fete
Login to see prices| SKU | SB-2462 |
| UPC/Barcode | 8906119743741 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 17.5 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket on side & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Flower Child
Login to see prices| SKU | SB-3090 |
| UPC/Barcode | 8906119745813 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 8 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magenetic closure in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Forelsket/Black
Login to see prices| SKU | SB-2301-B |
| UPC/Barcode | 8906119748180 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9.75 W x 3 D |
| Utility (Outside) | Flap with magnetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Forelsket/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2301-C |
| UPC/Barcode | 8906119748197 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9.75 W x 3 D |
| Utility (Outside) | Flap with magnetic closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...