Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Bonita
Login to see prices| SKU | SB-2472 |
| UPC/Barcode | 8906119743840 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Briar
Login to see prices| SKU | SB-2464 |
| UPC/Barcode | 8906119743765 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 10.75 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Brook
Login to see prices| SKU | SB-2500 |
| UPC/Barcode | 8906119744120 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4.5 D |
| Utility (Outside) | 1 key hanger hook in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Bucolic
Login to see prices| SKU | SB-2429 |
| UPC/Barcode | 8906119743420 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 12 W x 4.5 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket in front with hairon detailing. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ AdJ. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Cadence
Login to see prices| SKU | SB-2471 |
| UPC/Barcode | 8906119743833 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 10 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Calamine
Login to see prices| SKU | SB-3070 |
| UPC/Barcode | 8906119745615 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 16 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket with snap closure in front and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | 6.5″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Calliope
Login to see prices| SKU | SB-2456 |
| UPC/Barcode | 8906119743680 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Canary
Login to see prices| SKU | SB-3046 |
| UPC/Barcode | 8906119745387 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Candice
Login to see prices| SKU | SB-2474 |
| UPC/Barcode | 8906119743864 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.25 H x 9.5 W x D |
| Utility (Outside) | Easy to carry leather wrist strap. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Candy
Login to see prices| SKU | SB-3058 |
| UPC/Barcode | 8906119745509 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 11 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magentic closure & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Caramel
Login to see prices| SKU | SB-3009 |
| UPC/Barcode | 8906119745011 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 8 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magenetic closure in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Cardinal
Login to see prices| SKU | SB-3017 |
| UPC/Barcode | 8906119745097 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | Dual Concelaed Zipper pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Cardinal-2
Login to see prices| SKU | SB-3059 |
| UPC/Barcode | 8906119746902 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 8.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 3 Slip Pockets |
| Utility (Inside) | 1 Zip Pocket & 1 Slip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Carmine
Login to see prices| SKU | SB-3062 |
| UPC/Barcode | 8906119745530 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | Dual Concelaed Zipper pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Carolina
Login to see prices| SKU | SB-3065 |
| UPC/Barcode | 8906119745561 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 15 W x 3.5 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket in front and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 33″ Adj. Straps |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...