Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Ariely
Login to see prices| SKU | SB-3003 |
| UPC/Barcode | 8906119744953 |
| Material | Rug, Canvas , Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 10 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Key hanger in front and 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52 ” Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ash
Login to see prices| SKU | SB-3036 |
| UPC/Barcode | 8906119745288 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 8 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magenetic closure in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Auburn
Login to see prices| SKU | SB-3018 |
| UPC/Barcode | 8906119745103 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 8 W x 2 D |
| Utility (Outside) | 1 Slip pocket with magenetic closure in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Aulora
Login to see prices| SKU | SB-2457 |
| UPC/Barcode | 8906119743697 |
| Material | Rug, Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Bavarian
Login to see prices| SKU | SB-3082 |
| UPC/Barcode | 8906119745738 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Bay
Login to see prices| SKU | SB-2447 |
| UPC/Barcode | 8906119743604 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket on side & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Bedazzled/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2062-A |
| UPC/Barcode | 8906119747893 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bedazzled/Black
Login to see prices| SKU | SB-2062-B |
| UPC/Barcode | 8906119747909 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bedazzled/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2062-C |
| UPC/Barcode | 8906119747916 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14.5 W x 5 D |
| Utility (Outside) | 2 slip pockets in front under flap with buckle closure & 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | 52″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bewitching
Login to see prices| SKU | SB-2441 |
| UPC/Barcode | 8906119743543 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 key hanger hook in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Lady First/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2058-A |
| UPC/Barcode | 8906119747732 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Lady First/Black
Login to see prices| SKU | SB-2058-B |
| UPC/Barcode | 8906119747749 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Lady First/WT Brown
Login to see prices| SKU | SB-2058-C |
| UPC/Barcode | 8906119747756 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 17.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Leffis/Wax Toronto
Login to see prices| SKU | SB-2057-A |
| UPC/Barcode | 8906119747695 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Leffis/Black
Login to see prices| SKU | SB-2057-B |
| UPC/Barcode | 8906119747701 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Metal Fittings |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...