Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Wandering Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2012 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blossom Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2011 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18 x W 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dalliance Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2010 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Fringe Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2009 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Live Love Junk Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2008 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cynosure Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2007 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cynosure Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2006 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Be Brave Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2005 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Believe Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2004 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floret Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2003 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Atelier Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2002 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Feather Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2001 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |