Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Rug Mosaic Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2151 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ruzioon Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2026 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Safari Duffel
Login to see prices| SKU | SB-2277 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 22.5 H x 16 W x 10.5 D |
| Handle (in inches) | 8″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Seedling Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2190 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Serge De Nimes Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2272 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shaft Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2141 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Sky Star Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2173 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Star Checks Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2175 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Supine Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2223 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
The Daily Way Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2020 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vibrant Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2244 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 22 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Springbot Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2243 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 22 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Atlas Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2199 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eucalyptus Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2202 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 17 H x 20 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vicarious Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2176 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...