Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Beloved Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2027 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12.5 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ruzioon Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2026 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Danny Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2025 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Five Word Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2024 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Derben Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2023 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Fusion Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2022 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 10.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Big Derba Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2021 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.50 W x 4.25 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
The Daily Way Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2020 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mosta Minch Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2019 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Style Bites Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2018 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Gentle Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2017 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.75 H x 13.75 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Petiole Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2016 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Caution Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2015 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Petal Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2014 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W x4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Comely Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2013 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...