Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Junket Duffel
Login to see prices| SKU | SB-2276 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 20 H x 21 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 8″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Kree & Kaa Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2077 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ali Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2338 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Paper Play Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2032 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Urban Active Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2034 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Tangerrin Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2033 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Lappy Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2270 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Stella Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2078 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Lappy Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2271 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Panther Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2219 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 11 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mellifluous Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2268 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Miskey Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2225 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Miskey Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2046 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 19 W x 9 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Missywin Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2042 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 17.5 H x 15 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Zarza Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2047 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 19 W x 9 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...