Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Floweret Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2238 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Foil Bloom Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2169 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Funkey Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2073 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Gentle Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2017 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10.75 H x 13.75 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Giogio Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2070 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 16 (12.5) W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Convertible Tote Bag Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2130 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 12″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Convertible
Login to see prices| SKU | SB-2129 |
| Material | Canvas, Hairon & Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 16.5 W x 6 D |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper Closure |
Convertible Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2131 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 12″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Lustrio Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2031 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Golden Tree Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2170 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mozzoline Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2061 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 11.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Happy Hand Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2079 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Efflorescence Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2339 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 14 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ossaira Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2080 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ineffable Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2267 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...