Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Escape Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2116 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Derben Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2023 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dimensional Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2178 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dream Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2117 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ellie Ellet Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2105 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bebe’S Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2103 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eloquence Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2259 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 6 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Elprine Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2172 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Emblem Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2196 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 6 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eqeuliene Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2051 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Ethereal Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2266 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Excursion Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2269 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 8 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ferastin Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2104 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Citron Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2072 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Floral Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2171 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...