Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
SB-4169
Login to see prices| SKU | SB-4169 |
| UPC/Barcode | 8904424101553 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4150
Login to see prices| SKU | SB-4150 |
| UPC/Barcode | 8904424101362 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4112
Login to see prices| SKU | SB-4112 |
| UPC/Barcode | 8904424101058 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4093
Login to see prices| SKU | SB-4093 |
| UPC/Barcode | 8904424100877 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4074
Login to see prices| SKU | SB-4074 |
| UPC/Barcode | 8904424100723 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4056
Login to see prices| SKU | SB-4056 |
| UPC/Barcode | 8904424100549 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 4.5 * 8 * 5 |
| Utility (Outside) | Zippered main compartment. |
| Utility (Inside) | 4 Partition utility & 1 Zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 2″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4017
Login to see prices| SKU | SB-4017 |
| UPC/Barcode | 8904424100167 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 6.5 * 3 |
| Utility (Outside) | Dual zippered compartments. |
| Utility (Inside) | Utility pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Sama
Login to see prices| SKU | SB-3218 |
| UPC/Barcode | 8906119746650 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 9 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Farmally
Login to see prices| SKU | SB-3217 |
| UPC/Barcode | 8906119746643 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 10 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Nature
Login to see prices| SKU | SB-3216 |
| UPC/Barcode | 8906119746636 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ecostructive
Login to see prices| SKU | SB-3215 |
| UPC/Barcode | 8906119746629 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 12 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Sustainable
Login to see prices| SKU | SB-3214 |
| UPC/Barcode | 8906119746612 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 14 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ripple
Login to see prices| SKU | SB-3212 |
| UPC/Barcode | 8906119746599 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 9 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Bio Kind
Login to see prices| SKU | SB-3211 |
| UPC/Barcode | 8906119746582 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 10 W x 3 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Ecofreak
Login to see prices| SKU | SB-3210 |
| UPC/Barcode | 8906119746575 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...