Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Ellie Ellet Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2105 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ferastin Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2104 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bebe’S Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2103 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 20 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Yellow Cada Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2102 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
First Fan Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2101 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bett Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2100 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Daytwist Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2099 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cove Leaf Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2098 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
A Ewe Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2097 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aless Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2095 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blossovale Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2094 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amoss Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2093 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Luguni Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2092 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mossava Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2091 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 9.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Laura’S Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2090 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 12.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...