Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Enjoy Life Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2122 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Counting Stars Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2124 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Courageous Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2263 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Meditation Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2123 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
A Ewe Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2097 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cove Leaf Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2098 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cynosure Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2006 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cynosure Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2007 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dalliance Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2010 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Danny Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2025 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Daytwist Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2099 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Artistry Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2288 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.25 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Zeitgeist Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2290 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 (16) W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cheery Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2283 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Love Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2115 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...