Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Early Hex Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2035 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Gynky Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2038 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Day Pixel Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2036 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Bolddew Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2045 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 15(12.5) W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Happy Attic Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2043 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 15(12.5) W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Red Drop Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2044 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15.5 H x 15(12.5) W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Feather Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2001 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Caution Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2015 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Caution Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2181 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Chardonnay Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2221 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Checky Checks Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2214 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ciao Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2063 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Euphoric Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2192 |
| Material | Canvas, Leather & Hairon |
| Size (in inches) | 10.5 H x 11 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Comely Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2013 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Compass Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2239 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...