Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Rug Depiction Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2152 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Rug Mosaic Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2151 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Arcane Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2150 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Forresta Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2149 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Duende Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2147 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 18 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Boketto Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2146 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16.5 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shaft Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2141 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Spring Gloomy Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2139 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 12 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Jagaur Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2138 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 17 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Sphere Compass Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2135 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 20.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Star Paramount Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2134 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 20.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Convertible Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2131 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 12″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Convertible Tote Bag Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2130 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 12″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Journey Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2128 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shining Star Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2127 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 9″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...