Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Five Word Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2024 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Petrichor Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2265 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 12 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Arcane Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2150 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 12 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Big Derba Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2021 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.50 W x 4.25 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Luguni Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2092 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vendywow Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2056 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13 W x 3.75 D |
| Handle (in inches) | 9″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Beloved Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2027 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 12.5 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ryan Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2054 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Blessing Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2222 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 8.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bliss Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2068 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Goodwave Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2055 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Serene Tone Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2059 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 11 W x 2.75 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Exposition Cycle Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2126 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 9″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Twice The Fun Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2125 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 9″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ozzon Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2037 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...