Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
Mossava Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2091 |
| Material | Leather and Hair On Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 9.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Pandora
Login to see prices| SKU | SB-2488 |
| UPC/Barcode | 8906119744007 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Utility (Outside) | Easy to carry leather wrist strap. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2363
Login to see prices| SKU | SB-2363 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2362
Login to see prices| SKU | SB-2362 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2361
Login to see prices| SKU | SB-2361 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-2360
Login to see prices| SKU | SB-2360 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Handle/Shoulder | , |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Pandora Wristlet
Login to see prices| SKU | SB-2488 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vagary Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2298 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
66 Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2200 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Oscillate Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2187 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Sandy Shore
Login to see prices| SKU | SB-7145 |
| UPC/Barcode | 8906119749644 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7″ W x 5″ H |
| Utility (Outside) | Designer Front with Metal zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Zippered compartment |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Dark Brown Twill Lining |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Neutral Nostalgia
Login to see prices| SKU | SB-7144 |
| UPC/Barcode | 8906119749637 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7″ W x 5″ H |
| Utility (Outside) | Designer Front with Metal zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Zippered compartment |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Dark Brown Twill Lining |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Creamy Dream
Login to see prices| SKU | SB-7141 |
| UPC/Barcode | 8906119749606 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7″ W x 5″ H |
| Utility (Outside) | Designer Front with Metal zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Zippered compartment |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Dark Brown Twill Lining |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Mocha Swirl
Login to see prices| SKU | SB-7140 |
| UPC/Barcode | 8906119749590 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7″ W x 5″ H |
| Utility (Outside) | Designer Front with Metal zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Zippered compartment |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Dark Brown Twill Lining |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Tranquil Tide
Login to see prices| SKU | SB-7139 |
| UPC/Barcode | 8906119749583 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 7″ W x 5″ H |
| Utility (Outside) | Designer Front with Metal zippered compartment. |
| Utility (Inside) | Zippered compartment |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Dark Brown Twill Lining |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Load more products
Loading...