Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Botanic Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2168 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Rover Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2167 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 9 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Wayfaring Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2166 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.25 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Wayfaring Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2165 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.25 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Wayfaring Laptop & Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2163 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.25 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Vagabond Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2162 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Drifting Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2161 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mandala Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2160 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Peripatetic Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2159 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dendritic Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2158 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 x W 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Wanderlust Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2157 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 11.5 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Stencil Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2156 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 9 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Cluster Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2155 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Bloomy Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2154 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mosaic Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2153 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...