Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
Gold Wrislet
Login to see prices| SKU | SB-2519 |
| UPC/Barcode | 8906119744328 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 9.75 H x 6 W x 1.75 D |
| Utility (Outside) | Easy to carry wrist strap. |
| Utility (Inside) | Main compartment with zipper. |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 6.5″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | YKK Metal Zipper |
Courageous Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2263 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aurora Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2261 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cogent Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2216 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Love Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2115 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bett Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2100 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
SB-5138
Login to see prices| SKU | SB-5138 |
| UPC/Barcode | 8904424104905 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5137
Login to see prices| SKU | SB-5137 |
| UPC/Barcode | 8904424104899 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5136
Login to see prices| SKU | SB-5136 |
| UPC/Barcode | 8904424104882 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5135
Login to see prices| SKU | SB-5135 |
| UPC/Barcode | 8904424104875 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5134
Login to see prices| SKU | SB-5134 |
| UPC/Barcode | 8904424104868 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5133
Login to see prices| SKU | SB-5133 |
| UPC/Barcode | 8904424104851 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 9.5*7*1.5 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket infront under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 Slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Trouvaille
Login to see prices| SKU | SB-2304 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Chardonnay Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2221 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bombast Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2218 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...