Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Triangular Fusion Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2186 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Resolute Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2185 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 9.5 W x3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Navigation Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2183 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 17 W x 7 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Drop (in inches) | 10″ |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Caution Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2181 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Constellation Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2180 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dimensional Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2178 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Zealous Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2177 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Vicarious Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2176 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Star Checks Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2175 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Oasis Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2174 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Sky Star Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2173 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Elprine Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2172 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 11 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2171 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Golden Tree Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2170 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Foil Bloom Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2169 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...