Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Wandering Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2012 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shag Abstract Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2335 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amenable Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2209 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 9 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amicable Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2208 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 9 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Anteup Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2082 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 11 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Freedom Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2264 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Abby Will Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2087 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 12.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Goodhope Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2194 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aurora Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2261 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Capitol Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2257 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 9 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Balkan 250 Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2211 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dream Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2258 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
The Journey Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2232 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 17 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Balkan Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2230 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Speckle Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2140 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...