Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Amicable Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2208 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 9 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Adventure Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2207 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 8.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
365 Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2206 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 20 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Clinch Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2205 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 11.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Karma Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2201 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
66 Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2200 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Zombie Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2198 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 12 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Rock Star Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2197 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 12 W x 3D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Emblem Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2196 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 6 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Goodhope Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2194 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Euphoric Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2192 |
| Material | Canvas, Leather & Hairon |
| Size (in inches) | 10.5 H x 11 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Seedling Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2190 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Celebrious Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2189 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Fusion Beloved Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2188 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Oscillate Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2187 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...