Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Saudade
Login to see prices| SKU | SB-2292 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 21 W x 9.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Shoe
Login to see prices| SKU | SB-2249 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 7.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shoe
Login to see prices| SKU | SB-2250 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 7.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shoe
Login to see prices| SKU | SB-2251 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 7.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shoe
Login to see prices| SKU | SB-2252 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 7.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Traverse
Login to see prices| SKU | SB-2302 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Trouvaille
Login to see prices| SKU | SB-2304 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Constellation Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2180 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vagary Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2298 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
3 Star Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2237 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Botanic Weekender
Login to see prices| SKU | SB-2306 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 19 W x 7.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Duende Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2147 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 18 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dendritic Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2158 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 x W 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Boketto Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2146 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16.5 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blooming Florista Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2334 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...