Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Mossava Leather & Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2227 |
| Material | Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 9 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Miskey Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2225 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Huskey Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2224 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Supine Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2223 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 9.5 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blessing Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2222 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 8.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Chardonnay Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2221 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Old Depot Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2220 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Panther Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2219 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 11 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bombast Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2218 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cacophony Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2217 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 8.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cogent Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2216 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Checky Checks Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2214 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Flower Foil Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2213 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 10 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Balkan 250 Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2211 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amenable Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2209 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 9 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...