Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Cogent Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2216 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 11 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dittogick Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2089 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Fernweh
Login to see prices| SKU | SB-2293 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 24 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Fusion Beloved Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2188 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Triangular Fusion Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2186 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Celebrious Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2189 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
66 Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2200 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Too Much Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2083 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Amoss Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2093 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 11.5 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Botanic Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2168 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Forelsket Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2301 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9.75 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Gadabout
Login to see prices| SKU | SB-2294 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 23 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Nefelibata
Login to see prices| SKU | SB-2303 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pana po’o Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2297 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Resfeber Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2296 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Load more products
Loading...