Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Blue Sparsh Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2254 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pink Sparsh Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2253 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pedal Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2247 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 12 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Msd Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2246 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Panoply Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2245 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vibrant Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2244 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 22 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Springbot Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2243 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 22 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Star Flap Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2242 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pink Eclat Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2241 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Compass Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2239 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floweret Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2238 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
3 Star Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2237 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
The Journey Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2232 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 17 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Balkan Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2230 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mosta Rug Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2228 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 13.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...