Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Shining Star Messenger
Login to see prices| SKU | SB-2127 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 15 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 9″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Gracie Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2076 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cecellia Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2075 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 8.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cacophony Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2217 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 8.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Beelieve
Login to see prices| SKU | SB-2305 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 8 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mutant Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2109 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Lexspout Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2107 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Paperboat Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2108 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eudaimonia Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2295 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Porcelin Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2106 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 3.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Exquisite Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2111 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Burrenty Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2085 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Bay Biss Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2086 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Afterlife Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2084 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6.5 H x 10.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Beatyfeel Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2088 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 10 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...