Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
Constellation Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2180 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Escape Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2116 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 15.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dittogick Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2089 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
SB-5228
Login to see prices| SKU | SB-5228 |
| UPC/Barcode | 8904424105803 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5227
Login to see prices| SKU | SB-5227 |
| UPC/Barcode | 8904424105797 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5226
Login to see prices| SKU | SB-5226 |
| UPC/Barcode | 8904424105780 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5225
Login to see prices| SKU | SB-5225 |
| UPC/Barcode | 8904424105773 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5224
Login to see prices| SKU | SB-5224 |
| UPC/Barcode | 8904424105766 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5223
Login to see prices| SKU | SB-5223 |
| UPC/Barcode | 8904424105759 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5222
Login to see prices| SKU | SB-5222 |
| UPC/Barcode | 8904424105742 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5221
Login to see prices| SKU | SB-5221 |
| UPC/Barcode | 8904424105735 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5220
Login to see prices| SKU | SB-5220 |
| UPC/Barcode | 8904424105728 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11.5*9.5 |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4341
Login to see prices| SKU | SB-4341 |
| UPC/Barcode | 8904424103205 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 4.5 * 8 * 5 |
| Utility (Outside) | Zippered main compartment. |
| Utility (Inside) | 4 Partition utility & 1 Zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 2″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4322
Login to see prices| SKU | SB-4322 |
| UPC/Barcode | 8904424103014 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 4.5 * 8 * 5 |
| Utility (Outside) | Zippered main compartment. |
| Utility (Inside) | 4 Partition utility & 1 Zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 2″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4303
Login to see prices| SKU | SB-4303 |
| UPC/Barcode | 8904424102826 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 4.5 * 8 * 5 |
| Utility (Outside) | Zippered main compartment. |
| Utility (Inside) | 4 Partition utility & 1 Zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 2″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...