Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Lappy Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2270 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Excursion Utility Bag
Login to see prices| SKU | SB-2269 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 8 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mellifluous Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2268 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 10 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ineffable Messenger Bag
Login to see prices| SKU | SB-2267 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ethereal Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2266 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Petrichor Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2265 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12 H x 12 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Freedom Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2264 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 11 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Courageous Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2263 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aurora Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2261 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 6 H x 8 W |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Phosphenes Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2260 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eloquence Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2259 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 6 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Dream Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2258 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Capitol Pouch
Login to see prices| SKU | SB-2257 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9 H x 9 W |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Twinkle Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2256 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Yellow Sparsh Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2255 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...