Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Serendipity Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2287 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Emblem Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2282 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Radiant Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2289 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Intrigue Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2285 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 15.75 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Topiary Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2286 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Glitter Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2284 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blossovale Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2094 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Aless Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2095 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 15 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Venture Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2193 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 10.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Cluster Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2155 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Bloomy Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2154 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Flower Foil Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2213 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 10 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Panoply Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2245 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 14.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Star Flap Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2242 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pink Eclat Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2241 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...