Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Artistry Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2288 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.25 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Serendipity Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2287 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Topiary Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2286 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Intrigue Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2285 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 15.75 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Glitter Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2284 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 17.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cheery Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2283 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Emblem Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2282 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13.5 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ramble Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2281 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Jaunt Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2280 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Globe-Trotting Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2279 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cruising Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2278 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Safari Duffel
Login to see prices| SKU | SB-2277 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 22.5 H x 16 W x 10.5 D |
| Handle (in inches) | 8″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Junket Duffel
Login to see prices| SKU | SB-2276 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 20 H x 21 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 8″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Serge De Nimes Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2272 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Lappy Laptop Bag
Login to see prices| SKU | SB-2271 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 15 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer for Gadgets |
Load more products
Loading...