Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Petiole Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2016 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Kiara Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2112 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
SB-2346
Login to see prices| SKU | SB-2346 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
SB-2347
Login to see prices| SKU | SB-2347 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Chromatic Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2113 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 13.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Naaz Key Chain
Login to see prices| SKU | SB-2324 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
R&B Plaid ( Set of 4 Pcs )
Login to see prices| SKU | SB-2309 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 4.25 H x 4.25 W |
| Fittings | N/A |
Raks Key Chain
Login to see prices| SKU | SB-2322 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
S Star
Login to see prices| SKU | SB-2317 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
Shining Star ( Set of 4 Pcs )
Login to see prices| SKU | SB-2310 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 4.25 H x 4.25 W |
| Fittings | N/A |
Smoke Leather Key Chain
Login to see prices| SKU | SB-2319 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
Aztec ( Set of 4 Pcs )
Login to see prices| SKU | SB-2315 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 4.25 H x 4.25 W |
| Fittings | N/A |
Tabs
Login to see prices| SKU | SB-2321 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
Unsa Key Chain
Login to see prices| SKU | SB-2323 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
White Feather ( Set of 4 Pcs )
Login to see prices| SKU | SB-2311 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 4.25 H x 4.25 W |
| Fittings | N/A |
Load more products
Loading...