Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Trouvaille
Login to see prices| SKU | SB-2304 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Nefelibata
Login to see prices| SKU | SB-2303 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Traverse
Login to see prices| SKU | SB-2302 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 5.5 H x 10 W x 5.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Forelsket Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2301 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 9.75 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Escapade
Login to see prices| SKU | SB-2300 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 19 H x 9 W x 10.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mangata
Login to see prices| SKU | SB-2299 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 19 H x 9 W x 10.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vagary Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2298 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Pana po’o Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2297 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Resfeber Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2296 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Eudaimonia Travel Folio
Login to see prices| SKU | SB-2295 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10 H x 13 W |
| Handle (in inches) | 7″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
| Add. Info | Certified Protective Layer and Multiple Pockets Inside |
Gadabout
Login to see prices| SKU | SB-2294 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 23 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Fernweh
Login to see prices| SKU | SB-2293 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 24 W x 11 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Saudade
Login to see prices| SKU | SB-2292 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 21 W x 9.5 D |
| Handle (in inches) | 6″ Drop |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Zeitgeist Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2290 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 (16) W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Radiant Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2289 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...