Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
Salvage
Login to see prices| SKU | SB-3201 |
| UPC/Barcode | 8906119746483 |
| Material | Recycled Fabric & Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 18 W x 8 D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket, 1 slip pocket on sides, 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 2 slip pockets. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | N/A |
| Handle | 10″ Drop |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-9001
Login to see prices| SKU | SB-9001 |
| UPC/Barcode | 8906119748685 |
| Material | Upcycled Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 12″ W x 10″ H x 2.5″ D |
| Utility (Outside) | 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Tabitha
Login to see prices| SKU | SB-2479 |
| UPC/Barcode | 8906119743918 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13(9.5) H x 8.5 W |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 52″ AdJ. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5210
Login to see prices| SKU | SB-5210 |
| UPC/Barcode | 8904424105629 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5209
Login to see prices| SKU | SB-5209 |
| UPC/Barcode | 8904424105612 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5208
Login to see prices| SKU | SB-5208 |
| UPC/Barcode | 8904424105605 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5207
Login to see prices| SKU | SB-5207 |
| UPC/Barcode | 8904424105599 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5206
Login to see prices| SKU | SB-5206 |
| UPC/Barcode | 8904424105582 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5205
Login to see prices| SKU | SB-5205 |
| UPC/Barcode | 8904424105575 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5204
Login to see prices| SKU | SB-5204 |
| UPC/Barcode | 8904424105568 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5203
Login to see prices| SKU | SB-5203 |
| UPC/Barcode | 8904424105551 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-5202
Login to see prices| SKU | SB-5202 |
| UPC/Barcode | 8904424105544 |
| Material | Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 7*9*2 |
| Utility (Outside) | 1 quick access zip pocket in front & 1 slip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Tabitha Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2479 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 13(9.5) H x 8.5 W x D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ethereal Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2266 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 10 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Twinkle Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2256 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...