Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Bay Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2447 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Tabrak Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2493 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 12 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Jagaur Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2138 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 17 H x 11 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Refined Leather And Hair On Bag
Login to see prices| SKU | SB-2341 |
| Material | Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 14 H x 16 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Fringe Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2009 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Typewriter Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2331 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Vagabond Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2162 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Kadota Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2144 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 18.5 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Singer Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2332 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 13 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Mandala Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2160 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 18 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blossom Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2011 |
| Material | Canvas, Leather and Hairon Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18 x W 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
West Orchard Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2337 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 13.5 H x 16 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Peripatetic Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2159 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 18 W x 6 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Star Paramount Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2134 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 20.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Sphere Compass Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2135 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 20.5 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 33″ Adjustable Straps |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Brass Zipper |
Load more products
Loading...