Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (29)
- Wrislets (41)
Colbie Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2455 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Primrose Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2449 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 8 H x 9.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Rapturous Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2442 |
| Material | Rug, Canvas, Hairon and Leather |
| Size (in inches) | 7.5 H x 10.5 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Eloquence Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2259 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 10.5 H x 14 W x 6 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Pink Eclat Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2241 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11 H x 14 W x 3 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Floral Bloomy Shoulder Bag
Login to see prices| SKU | SB-2154 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 9.5 H x 12 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Burrenty Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2085 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 7 H x 9.5 W x 2 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Cecellia Small & Cross Body
Login to see prices| SKU | SB-2075 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 8.5 H x 8.5 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
SB-9016
Login to see prices| SKU | SB-9016 |
| UPC/Barcode | 8906119748838 |
| Material | Upcycled Canvas, Leather & Hairon |
| Size (in inches) | 9.5″ W x 11″ H x 2.5″ D |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket in front with snap closure, Kep Hanger in Front & 1 zip pocket at back |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-8014
Login to see prices| SKU | SB-8014 |
| UPC/Barcode | 8906119748333 |
| Material | Upcycled Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 11″ W x 7.5″ H x 2″ D |
| Utility (Outside) | 1 Zip pocket in front & 1 zip pocket at back. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket & 1 slip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 54″ Adj. Strap |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4329
Login to see prices| SKU | SB-4329 |
| UPC/Barcode | 8904424103083 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 7.5 * 2 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 50″ Inch Adj. |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4310
Login to see prices| SKU | SB-4310 |
| UPC/Barcode | 8904424102895 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 7.5 * 2 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 50″ Inch Adj. |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4291
Login to see prices| SKU | SB-4291 |
| UPC/Barcode | 8904424102703 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 7.5 * 2 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 50″ Inch Adj. |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4272
Login to see prices| SKU | SB-4272 |
| UPC/Barcode | 8904424102536 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 7.5 * 2 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 50″ Inch Adj. |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
SB-4253
Login to see prices| SKU | SB-4253 |
| UPC/Barcode | 8904424102383 |
| Material | Rug, Canvas & Leather |
| Size (in inches) | 5.5 * 7.5 * 2 |
| Utility (Outside) | 1 slip pocket under flap with magnetic closure. |
| Utility (Inside) | Main compartment with 1 zip pocket. |
| Fittings | Antique Finish Premium Hardwares |
| Shoulder Strap | 50″ Inch Adj. |
| Handle | N/A |
| Lining | Poly Cotton Step Logo Printed |
| Closure | Genuine YKK Zipper |
Load more products
Loading...