Shop
Filter by Style
- Backpack (6)
- Backpacks (56)
- Concealed Carry (9)
- Duffle Bags (21)
- Fanny Packs (27)
- Functional Tote (18)
- Handbag (36)
- Hobo Bag (47)
- Laptop Bags (18)
- Laptop Sleeves (18)
- Messenger Bags (23)
- Mini Duffle (9)
- Office Bag (18)
- Shaving Kit (3)
- Shoulder Bag (61)
- Shoulder Bags (304)
- Small & Cross (29)
- Small & Cross Body (311)
- Tote Bag (29)
- Tote Bags (86)
- Totepacks (10)
- Travel Sling (24)
- Utility Bags (24)
- Wallet (2)
- Wallet Sling (29)
- Wallets (33)
- Weekender Bags (42)
- Wrislet (28)
- Wrislets (41)
Eucalyptus Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2202 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 17 H x 20 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Atlas Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2199 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 19 W x 8 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Venture Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2195 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 23 H x 16 W x 5 D |
| Handle (in inches) | N/A |
| Shoulder (in inches) | 52″ Adjustable Strap |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Kadota Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2144 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 12.5 H x 18.5 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Talisman Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2143 |
| Material | Canvas Leather and Hair on Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Wafture Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2142 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 15 H x 17 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Speckle Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2140 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 13 H x 18.5 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Oh Deer Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2231 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 14.5 H x 16.5 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Overnight Backpack
Login to see prices| SKU | SB-2340 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 11.5 H x 13 W x 2.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Efflorescence Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2339 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 14 H x 14 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Ali Tote Bag
Login to see prices| SKU | SB-2338 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 13 H x 13 W x 4 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
West Orchard Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2337 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 13.5 H x 16 W x 7 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Psychedelic Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2336 |
| Material | Canvas and Leather |
| Size (in inches) | 16 H x 22 W x 5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Shag Abstract Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2335 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Blooming Florista Weekender Bag
Login to see prices| SKU | SB-2334 |
| Material | Canvas , Leather and Hairon |
| Size (in inches) | 15 H x 19 W x 4.5 D |
| Handle (in inches) | 10″ Drop |
| Shoulder (in inches) | N/A |
| Fittings | Brass and Zinc Hardware |
| Closure | YKK Zipper |
Load more products
Loading...